Η AEGEE-Πάτρα σας προσκαλεί στην παρουσίαση των Θερινών Πανεπιστημίων 2011 (Summer Universities 2011) την

Τετάρτη 16/3, ώρα 13:00

Τρίτη 22/3, ώρα 13:00

στο Συνεδριακό & Πολιτιστικό Κέντρο Πανεπιστημίου Πατρών.

Η AEGEE (πρόφερε: «αεζέ») είναι μια πανευρωπαϊκή οργάνωση φοιτητών που δρα σε περισσότερες από 200 πόλεις και έχει στόχο να φέρει κοντά τους νέους όλης της Ευρώπης μέσα από την δημιουργικότητα και φυσικά την διασκέδαση! Απευθύνεται σε όλους τους φοιτητές (προπτυχιακούς/ μεταπτυχιακούς/ διδακτορικούς) ανεξαρτήτως πεδίου σπουδών. Θα βρείτε πολλά οικονομικά ταξίδια και προγράμματα ποικίλου ενδιαφέροντος.

Το καλοκαίρι διοργανώνονται τα Summer Universities διάρκειας συνήθως 2 εβδομάδων που προσφέρουν διασκέδαση και πολλές δραστηριότητες. Περισσότερες πληροφορίες κατά τη διάρκεια της παρουσίασης, καθώς και στο site http://www.aegee.org/su .

Εάν κάποιος ενδιαφέρεται και δεν μπορεί να παρευρεθεί στην παρουσίαση μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μας στέλνοντας μας e-mail στο aegee_patra@yahoo.gr ή καλώντας μας:

Γιώργος 6942822759
Τάσος 6976588219