Η AEGEE-Πάτρα σας προσκαλεί στην παρουσίαση των θερινών πανεπιστημίων (summer universities) την Τετάρτη 17/3, ώρα 13.30, στο Συνεδριακό Κέντρο Πανεπιστημίου Πατρών.

Η AEGEE (πρόφερε: «αεζέ») είναι μια πανευρωπαϊκή οργάνωση φοιτητών που δρα σε 240 πόλεις και έχει στόχο να φέρει κοντά τους νέους όλης της Ευρώπης μέσα από την δημιουργικότητα και φυσικά την διασκέδαση! Απευθύνεται σε όλους τους φοιτητές (προπτυχιακούς/ μεταπτυχιακούς/ διδακτορικούς) ανεξαρτήτως πεδίου σπουδών. Θα βρείτε πολλά οικονομικά ταξίδια και προγράμματα ποικίλου ενδιαφέροντος. Το καλοκαίρι οργανώνονται τα Summer Universities διάρκειας συνήθως 2 εβδομάδων που προσφέρουν ατελείωτη διασκέδαση και πολλές δραστηριότητες.

Περισσότερες πληροφορίες την Τετάρτη, καθώς και στο site http://www.projects.aegee.org/suct/su2010/ . Εάν κάποιος ενδιαφέρεται και δεν μπορεί να παρευρεθεί την Τετάρτη μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μας στέλνοντας μας e-mail στο aegee_patra@yahoo.gr ή καλώντας μας:
Θεανώ 6978582901 (what''s up)
Τάσος 6976588219